Natprirodno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pošaljite Članak!

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Pošaljite Članak! Empty Pošaljite Članak! 2010-04-18, 11:47

Lithium

Lithium
Administrator
Administrator

Na novoj web stranici svake srijede objavljujemo jedan članak koji je vezan uz teme magije,parapsihologije ili divinacije.
Kako je Nara u nemogućnosti pisanja članaka zbog privatnih problema,jedini administrator koji preostaje pisati postove sam ja. (Sa Tilaponkom se još nisam čuo,pa ne znam što ona planira.)

Praktički je nemoguće da sam pišem sve te postove,ponajprije zbog slobodnog vremena,premalo iskustva i znanja,a i dovoljno vremena mi ode na održavanje stranice.

Zbog tih razloga pozivam sve članove naših foruma a ima nas preko 100,da mi pomognete sa pisanjem članaka. Ako ste se odlučili napisati članak onda čitajte dalje.


  • Za početak odlučite o čemu bi ste htjeli pisati. Na stranici pišemo o 3 stvari: Magija,Parapsihologija i Astrologija,no to nije krajnja granica. Slobodno pišite o temama vezanima uz navedene teme,naprimjer kristalima,tarotu,meditaciji i slično.
  • Vaš članak mora biti zanimljiv i poučan. Tema ne smije biti površno razrađena.
  • Koristite li se tuđom literaturom bilo bi poželjno da napišete kojom,iako nije obavezno.
  • Ukoliko pišete o nekoj tehnici,poželjno je da napišete svoje doživljaje,te eventualno neke savjete za koje smatrate da će biti od pomoći.
  • Imajte na obzir da su mnogi ljudi na forumu početnici,i s toga ne ulazite direktno u temu(in media res) nego od početka(ab ovo). Ne želite da vaš članak bude namjenjen samo iskusnima,ili samo početnicima.


Kada napišete članak,onda ga slobodno pošaljite meni na privatne poruke. Članak ću sam pročitati,a potom ga i objaviti u neku od kategorija.Također će na kraju članka pisati vaše ime,a ne moje,budući da ste ga vi napisali.

Još jednom vas sve pozivam da pomognete u pisanju članaka,jer nisam siguran koliko dugo ja mogu dolaziti sa idejama vezane uz stranicu. Budemo li aktivno pisali članke,u kratkom roku možemo postate izvanredna stranica o ovakim temama na hrvatskom jeziku,jer gotovo da nemamo stranica koje bi educirali ljude koji se žele baviti ovim stvarima.

Iskreno se nadam da će te nakon što pročitate ovo,razmilsiti o nekoj temi koja vas najviše intrigira i napisati članak o njoj,te time administratorima olakšati posao,i pomoći svima koji to budu čitali.

Unaprijed Hvala!!

Lithium



Last edited by Lithium on 2010-06-21, 00:28; edited 1 time in total

http://natprirodno.tk

2Pošaljite Članak! Empty Re: Pošaljite Članak! 2010-06-16, 14:05

Tilaponka

Tilaponka

Ja sam trenutno zaokupljena ispitima, ali ako sve bude išlo po planu, mogu početi tamo negdje poslije 7. mjeseca Smile

http://justunique.blog.hr

3Pošaljite Članak! Empty Re: Pošaljite Članak! 2010-06-18, 20:31

Adonis

Adonis

hahah aj čekat ćemo

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum