Natprirodno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Version 2.0

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Version 2.0 Empty Version 2.0 2009-10-09, 17:13

Lithium

Lithium
Administrator
Administrator

Dobrodošli u novu eru World of Magic foruma!

Ukoliko čitate ovaj moj post onda gledate uvod našeg bloga u novu eru. U novoj verziji foruma dovodimo mnoge promjene kao što su:

*Nove kategorije
*Uglednost na forumu
*Potpuno novu verziju foruma
*Kovene
*Book of Shadows-naš blog
*Teme mogu biti u boji(ova je crvena kjao što vidite)
*Quick Reply gumb-Ne morate klikati "New post" samo dodate post i kliknete "Reply"

Ove plave su potpuno nove i možda ih ne razumijete pa ću vas upoznati s njima. Uglednost je potpuna novost na našem forumu,a vjerovatno i na mnogim drugima. Svaki član ovog foruma,ukoliko smatra nečiji post korisnim,može kliknuti na gumb "Thanks" koji se nalazi u postu autora. Članovi foruma dnevno dobiju 2 mogućnosti da odaberu "Thanks" i to svaki u rasponu od 1000sekundi.
Svaki član ispod svog avatara i imena ima svoj "Ugled" gdje piše koliko je puta neki član smatrao njegov post korisnim.
Koveni su nove grupe u koje se možete učljanjivati. Svaki član koji ima više od 100 postova može otvoriti svoj koven tako da meni pošalje na PersonalMessege Ime Kovena. U koven možete pozivati druge članove i okupljati se. Svaki koven će dobiti Blog i podforum dostupan samo članovima.


Ovu ću temu iskoristiti da objavim natječaj za moderatore. Svi prijašnji moderatori i administratori gube svoj položaj. (Izuzetak su: Sango,Nara i Tilaponka) Kao moderator morate:
biti aktivan član foruma,imati iskustva sa magijom,parapsihologijom ili proricanjem budućnosti.
Ako nam želite pomoći i postati moderator pošaljite mi PersonalMessege koje sadrže po zašto bi Vi trebali biti moderator.

Svi vi,koji iz nekih razloga ne želite biti moderatori(iskustvo,malo vremena),(p)ostanite naš član jer nas čeka toliko toga.

Blessed be,Sango.

P.S. Svi koji želite promijeniti svoje ime,možete mi poslati svoje novo ime na PersonalMessege da to uradim. Hvala!

http://natprirodno.tk

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum