Natprirodno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Često Postavljena Pitanja

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Često Postavljena Pitanja Empty Često Postavljena Pitanja 2010-06-21, 00:26

Lithium

Lithium
Administrator
Administrator

Bok svima!
Planiram napraviti jedan projekt na našem portalu.
Riječ je o Često postavljenim pitanjima,kraticom ČPP odnosno Frequently Asked Questions,kratica FAQ.

Jedan dio već je gotov,pa bi vas zamolio da mi pomognete oko ostatka. Jednostavno je. Sva pitanja koja vas zanimaju u vezi s temama koje obrađujemo na stranici slobodno postavite ovdje ili mi ih pošaljite na privatne poruke. Nemojte se ograničavati oko pitanja,ako ih imate 50,napišite ih sve.

Sami shvaćate da će mi oni,koji pomognu,u svakom slučaju na forumu biti prioriteti. Ovo se odnosi i na tarot čitanja. Također ću u ČPP ubaciti zahvale svima koji su slali pitanja.

Molim vas da se požurite jer planiram ovaj projekt dovršiti i objaviti do iduće nedjelje,dakle do subote da imam sva pitanja.

Molim vas nemojte ovo samo pročitati i zanemariti. Puno hvala!


P.S. I,kakva vam je promjena na forumu?



Last edited by Lithium on 2010-07-23, 15:53; edited 1 time in total

http://natprirodno.tk

2Često Postavljena Pitanja Empty Re: Često Postavljena Pitanja 2010-06-23, 16:39

Gost

avatar
Guest

Hajd da krenem ja onda:
1. Koliko može proći od jednog do drugog gledanja u tarot a na istu temu?
2. Što ako mi više ljudi u malom vremenskom periodu pogleda isti problem, čije je stajalište obvezujuće, ako pretpostavimo da dovoljno znaju i stvarno ima smisla što govore? Jeli prvo čitanje obvezujuće?
3. S kolikom je vjerojatnošću osobi koja zna što radi i zna kako tumači moguće predvidjeti krajnji ishod neke komplicirane situacije i slično?
Eto, ne pada mi ništa drugo na pamet, kad padne, padneeeee.

3Često Postavljena Pitanja Empty Re: Često Postavljena Pitanja 2010-06-23, 16:41

Gost

avatar
Guest

Eeee još nešto: odnos tarot karata i ciganica? S kojima je preciznije moguće odrediti konačni odgovor?
Tarot i vrijeme ostvarenja? (poznajem osobu koja skoro do savršenstva odgovori na upit, a kašnjenje i odgoda od predviđenog do dogođenog zna bit i pol godine :-)

4Često Postavljena Pitanja Empty Re: Često Postavljena Pitanja 2010-06-23, 16:49

Lithium

Lithium
Administrator
Administrator

Hvala,dodajem ovo u listu pitanja.

Još nešto,od sada pitanja možete postavljati direktno na blogu,tako da kliknete ČPP,i otvorit će vam se postavljač pitanja. ČPP ću objaviti za koji dan,tako da je svako pitanje dragocijeno. Hvala!

http://natprirodno.tk

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum